Przestrzeń AlternaTYwna

💥💥💥CZY WIESZ, że już w maju, dzięki wsparciu Fundacji Enea realizujemy projekt: Przestrzeń alternaTYwna?

💙Co to oznacza dla Ciebie? ✅To, że będziesz mógł/mogła zapisać się na wymienione poniżej wydarzenia! I wziąć w nich udział ZA DARMO! Działania są kameralne (standardowo 🙃) skierowane do grup ok 10-20 osobowych.💙Co na Ciebie czeka w ramach działania “ Przestrzeń alternaTYwna?

✅ Warsztaty „wzmocniONA”- z przeciwdziałania przemocy i wenDO- to całodzienne wydarzenie skierowane do kobiet i dziewczyn. Obowiązują zapisy, limit miejsc 12. O zapisach poinformujemy w osobnym poście. Warsztaty odbędą się w sobotę 22 maja!

✅ Warsztaty rękodzielnicze Naturalna AlternaTYwa : wyrób naturalnych kosmetyków (mydeł). Planujemy organizację 2 warsztatów 1 dla dzieci+ rodzice, drugi dla osób dorosłych. O zapisach poinformujemy w osobnym poście.

✅ Spotkanie filmowo-dyskusyjne- to propozycja dla dorosłych na majowy wieczór. O terminie i zapisach poinformujemy w osobnym poście.💙Cieszymy się niesamowicie i czekamy na słońce duuużo słońca.

Podziękowania dla naszego Eneowego Anioła (@Olga Gałązka ) to dzięki niej to się zadzieje!

Śledżcie nas na instagramie! www.instagram.com/pasjodzielnia

Film z warsztatów rękodzielniczy dla dzieci dostępny tu: https://www.facebook.com/113486593353864/videos/1119214135235189

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *