O PasjoDzielni na ogólnopolskich witrynach, w gazetach, w mediach.

Uczymy się jak dbać o siebie – rozmowa z Wiolą Piwowarską z PasjoDzielni

wywiad dla Witryny Wiejskiej.

Link do artykułu: https://witrynawiejska.org.pl/2022/11/02/uczymy-sie-jak-dbac-o-siebie-rozmowa-z-wiola-piwowarska-z-pasjodzielni/

Dzielić się pasją

Niepoważne, kapryśne, szalone – tak niektórzy patrzyli na nie, gdy zaczęły projektować miejsce swoich przyszłych przedsięwzięć, a na salę spotkań zaadaptowały stodołę. Dziś działania wpisujące się w unijną ideę smart villages – których motorem są Wiola i Gosia oraz kilkanaście kobiet z okolicy – przyjeżdżają podpatrywać przedstawiciele Europejskiego Parlamentu Wiejskiego.

Link do artykułu: https://nawzajem.pl/bohaterki/dzielic-sie-pasja/?fbclid=IwAR3g0IgQ-ID2eAEPu-KoirtlhFxuTfCvCXfeqHCA8bCTbwN18hza34sqT7U

Wiecie, że we wrześniowym numerze Newsweek Psychologia możecie poczytać o Fundacja PasjoDzielnia !

Programy z udziałem PasjoDzielni

ᴏᴅᴄɪɴᴇᴋ ʀᴇᴀʟɪᴢᴏᴡᴀɴʏ ᴡ ʀᴀᴍᴀᴄʜ ᴡsᴘᴏ́ᴌᴘʀᴀᴄʏ ᴢ ᴋᴏᴍɪsᴊᴀ̨ ᴇᴜʀᴏᴘᴇᴊsᴋᴀ̨.

📽𝗧𝗲𝗹𝗲𝘄𝗶𝘇𝗷𝗮 𝘄 𝗣𝗮𝘀𝗷𝗼𝗗𝘇𝗶𝗲𝗹𝗻𝗶📽

📣Kilka tygodni temu gościliśmy w Sołectwo Wiązownica Kolonia i w Fundacja PasjoDzielnia przedstawicieli Telewizji 📽Truso.tv.

📣A wszystko to dzięki wygranej Sołectwo Wiązownica Kolonia i Fundacja PasjoDzielnia w ogólnopolskim konkursie „𝗠𝗼𝗷𝗮 𝗦𝗺𝗲𝗿𝘁 𝗪𝗶𝗲𝘀́”.

➖Mieliśmy okazję opowiedzieć o 𝗦𝗠𝗘𝗥𝗧 rozwiązaniach jakie stosujemy na co dzień!

Zachęcamy do obejrzenia całego materiału bo zaczyna się od Wiązownicy Kolonii, a kończy na Piasecznej Górce- Kolejnej SMART wsi ( Alicja Jamorska Kurek)

➡ ᴏᴅᴄɪɴᴇᴋ ʀᴇᴀʟɪᴢᴏᴡᴀɴʏ ᴡ ʀᴀᴍᴀᴄʜ ᴡsᴘᴏ́ᴌᴘʀᴀᴄʏ ᴢ ᴋᴏᴍɪsᴊᴀ̨ ᴇᴜʀᴏᴘᴇᴊsᴋᴀ̨.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *