Wyjazdowe spotkanie dla kobiet działających społecznie!

13 i 14 listopada miałyśmy okazję organizować pilotażowe działanie skierowane do kobiet działających społecznie!

Nasze działanie miało na celu budowanie potencjału lokalnego kobiet, wsparcie tych,  które dopiero zaczynają swoją przygodę z trzecim sektorem, lub zainspirowanie tych,  które działają już jakiś czas, ale nie wiedzą co dalej.  

To pokazanie dobrych praktyk oraz wymiana doświadczeń. To stawianie na relacje  między kobietami i na podniesienie ich miękkich umiejętności. To rozmowy o  dobrostanie grupy i dobrostanie poszczególnych członków grupy i o tym jak dobrostan  wpływa na efektywność działań. To ćwiczenia scalające grupę, stawiające na  budowanie więzi. Zależało nam na utworzeniu więzi między kobietami, wzmocnieniu  kobiet, zmapowaniu ich potrzeb oraz na zapoznaniu ich z akcją Masz Głos, która może  być kolejnym milowym krokiem w ich działaniach społecznych.

Jakie przemyślenia po spotkaniu?

💥 Jesteśmy na świeżo po dwóch aktywnych dniach spędzonych z cudownymi, ambitnymi kobietami z dwóch województw💥

💥 Było bardzo aktywnie, roboczo i warsztatowo!

🗯 Jak dziewczyny radzą sobie w grupie gdzie większość z nich to liderki?

🗯 Czy potrafią odpuszczać?

🗯Co jest dla nich ważniejsze cel a może relacje?

🗯 Czego im potrzeba by działały skuteczniej?

To tylko część pytań, które zadałyśmy podczas spotkania! A spotkanie odbyło się dzięki kolejnemu ( już 4) pilotażowi, który mamy okazję testować w tym roku! Za co bardzo dziękujemy akcji Masz Głos oraz Fundacja Batorego🥰

Czy wiecie, że podobne działania są realizowane w całym kraju przez 9 kobiecych liderek społecznych? My realizowałyśmy to działanie dzięki prezesce Fundacja PasjoDzielnia, która została wybrana do tego zacnego grona!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *