Dwa Przeglądy Najlepszych Niezależnych Krótkich Filmów Świata w Wiązownicy-Kolonii już za nami! Zobacz relację każdego z tych wydarzeń!

Przegląd Filmów kina OFF-owego i warsztaty towarzyszące Przegląd Najlepszych Niezależnych Krótkich Filmów Świata w Wiązownicy-Kolonii już za nami!

❌ Już po raz drugi Fundacja PasjoDzielnia zorganizowała Przegląd Najlepszych Niezależnych Krótkich Filmów Świata nagrodzonych podczas 14 Festiwalu Grand OFF.

📌 W tym roku podobnie jak w roku ubiegłym pokaz filmowy odbył się w fundacyjnej stodole zaaranżowanej na salę kinową. Jednak zdecydowałyśmy się podzielić pokaz nagrodzonych filmów na dwa przeglądy. Pierwszy z nich odbył się 17.07.2021. Drugi pokaz planujemy na zorganizować 14 sierpnia.

📌Filmy kina offowego, które zostały zaprezentowane to najlepsze produkcje nagrodzone w 5 kategoriach: najlepsza fabuła, najlepsza aktorka, najlepszy aktor, najlepsza animacja oraz najlepszy film polski.

📌Przed pokazem filmowym nie zabrakło atrakcji dla dzieci. Fundacja zorganizowała warsztaty z tworzenia naturalnych musujących kul do kąpieli. W warsztatach wzięło udział ponad 30 uczestników. Prócz pracy warsztatowej dzieci mogły uczestniczyć w zabawach organizowanych przez animatorkę.

Działanie: “Przegląd Najlepszych Niezależnych Krótkich Filmów Świata w Wiązownicy-Kolonii” finansowany jest ze środków Fundacji PZU.

link do albumu: https://www.facebook.com/media/set/?vanity=PasjoDzielnia&set=a.547689063266946 

💜Sobota 14.08.2021 co to była za data!
Za nami cudowne popołudnie spędzone z dzieciakami na warsztatach rękodzielniczych, animacji, zabawie… temat przewodni spotkania: robienie naturalnych, ręcznie robionych pachnących mydełek! Mydełka wyszły! WSPA NIA ŁE!
Zerknijcie na fotorelacje….
💜Ale sobota 14.08 to również
🚥 Przegląd Najlepszych Niezaleznych Krótkich Filmów Świata
🚥2 urodziny PasjoDzielni!
Na razie prezentujemy Wam zdjęcia z warsztatów (będzie też film) wieczorem kolejna porcja zdjęć ze spotkań dla dorosłych 😉

💜W warsztatach pomagali Olga Seremak Najlepsza Animatorka Świata. Jacek Piwowarski wspaniały kamerzysta, Piotr Skrzypczak rodząca się gwiazda foto (robienia foto 😊) Dziękujemy za pomoc !
Link do całego albumu z wydarzenia: https://www.facebook.com/media/set/?vanity=PasjoDzielnia&set=a.564628131573039

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *