Survival MOCY dla kobiet 15-16.07.2023!

Survival Mocy dla Kobiet

– Nasz survival to autorski projekt mający nawiązanie do coraz bardziej popularnych kręgów kobiet. To dwa dni, które spędzamy w kobiecym towarzystwie skupiając się na: poznawaniu siebie, trosce o siebie, ale również dbaniu o relacje siostrzane. Survival to też czas na ruch, obcowanie z naturą czy zajęcia jogi, które poprowadziła dla uczestniczek Monika Czuba.

Dziewczyny mogły skorzystać z warsztatów dotyczących samorozwoju i postrzegania siebie, które poprowadziła psycholożka i pedagożka Martyna Jamrożek. Drugi dzień uświetniła swą obecnością Joanna Kwiatkowska-Łukaszek, psycholożka i psychoterapeutka, która przeprowadziła 2-godzinny warsztat dotyczący równowagi w życiu. Survivale dla kobiet to inicjatywa, która mocno wpisuje się w ideę PasjoDzielni.

Co roku organizowany jest jeden dwudniowy survival dla kobiet, podczas którego uczestniczki, nie licząc części merytorycznej i rozwojowej, mają możliwość odcięcia się od świata oraz nowych technologii i przeprowadzają się na ten czas pod namioty. Survivalowego klimatu dodaje również kąpiel w rzece i dzikość otaczającej przyrody. Jako organizatorki zdajemy sobie sprawę, że każda z nas jest inna i pojęcie survivalu, dla każdej znaczy coś innego. Dla jednej to noc pod gołym niebem w śpiworze i spożywanie posiłków podgrzanych na ognisku, dla innych sam fakt nocowania poza domem w namiocie może być kwintesencją survivalu, zaś dla kolejnej osoby survival może przejawiać się przez kontakt z naturą. Niezależnie jak uczestniczki podchodzą do tego pojęcia, my niczego im nie narzucamy. Dajemy im przestrzeń i zapraszamy do różnych aktywności: warsztatów, wypraw trekkingowych lub zjazdów błotnych a ostateczna decyzja z czego dana osoba skorzysta zależy tylko od niej.

\

Działanie realizowane dzięki wsparciu z Funduszu- Feministycznego!

klip z wydarzenia: https://www.facebook.com/PasjoDzielnia/videos/3512713615714048 

info z gazet: https://echodnia.eu/swietokrzyskie/survival-mocy-dla-kobiet-w-wiazownicykolonii-przyjechaly-panie-z-calej-polski/ar/c1-17734873?fbclid=IwAR3Bp4icbpdqOwC0UOi7HquNAEX7Y_5j8mezapH-l1umGVkIWmSZ0x1jDHQ

Galeria: https://www.facebook.com/PasjoDzielnia/posts/pfbid0hkPXZAWfV7n8E4uDsmn8UQvzQint1pmhPtxE4isM4QHcbNXRH4Rt3ABKYZJ89pGel

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *